KONST / Litografier / Färglitografi 12634021
nr 1263 4021
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 156/390. Motivet: 33x27 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 juli 2019
kl 19:02:39
1/7 18:02:38
100 kr
1/7 18:57:39
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin